Lekarze Traumatolog

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Piotr Dybek

Przychodnia EMC przy Daszyńskiego
Daszyńskiego 2a
56-400 Oleśnica

Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)
Opinia dodana przez: Joanna Dybowska

lek. med. Łukasz Lubelski

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm i kompetencja w diagnozowaniu stoją w ścisłej korelacji z etyczną maksymą "Primum non nocere". Dr Łukasz Lubelski precyzyjnie i zwięźle, a zarazem jasno i kompleksowo wyjaśnia problematykę schorzenia. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, świetne podejście. Będę gorąco rekomendował.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Skowronek

dr n. med. Paweł Skowronek

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

Witam, Mam 30 lat, w 2014 roku miałem wypadek komunikacyjnym w którym doznałem wieloodłamowego złamania kości udowej oraz złamania głowy kości udowej. W wyniku czego ortopedzi zespolili mi kość udową gwoździem śródszpikowym oraz zespolili głowę kości udowej. Jednakże nikt nie mógł mi zagwarantować jak długo wytrzyma to zespolenie głowy kości udowej. Głowa kości z czasem zaczęła się ścierać w wyniku czego postępował proces zwyrodnienia stawu, który zaczął mi coraz bardziej ...
Opinia dodana przez: R.S

dr n. med. Piotr Syrówka

ul.barska
Warszawa

P.P Syrówka to super człowiek, bardzo dobry specjalista.Mistrz Ceremonii jeżeli chodzi o wymianę stawu kolanowego (w moim przypadku). Wdzięczna pacjętka Lekarz przez duże L Bardzo polecam tego specjalistę. DZIĘKUJĘ 🤗
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Andrzej Krynicki

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.

dr n. med. Jan Peszko

Ars-Medica
Warszawska 17
31-155 Kraków

Wizyta z synem. Na wstępie powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną kręgosłupa syna ale, że w związku z tym, że syn kilka dni wcześniej niefortunnie zeskoczył i bolała go stopa poprosiłam też o konsultację w sprawie tej stopy, Miałam ze sobą opis prześwietlenia stopy mówiący, że prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian. Chodziło mi o ewentualne zalecenia kiedy będzie mógł ćwiczyć na wf-ie. Pan doktor zbadał stopę, dał zalecenia a następnie ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Tomczyk

lek. med. Karol Tomczyk

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Łukasz Czarnocki

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Zawsze można polegać na wiedzy i umiejętności Pana doktora. Dobierze odpowiedni plan leczenia do twojego przypadku chorobowego oraz omówi z tobą cały plan. Doradzi Ci, które miejsca i jakie osoby są godne polecania do dalszego leczenia u innych specjalistów. Pan doktor przyjmuje w miłej i dogodnej atmosferze bez poczucia obojętności do twoje osoby.
Opinia dodana przez: Kacper
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. med. Tomasz Bertman

3 Maja 98E
32-400 Myślenice

Doktor godny polecenia za jego rzetelność, fachowość, konkretność. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia i jego przebiegu.
Opinia dodana przez: Renula

Ponarska 11
03-890 Warszawa

lek. med. Danuta Ardzińska-Wood

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medycznym „Twój Lekarz w Warszawie”
Długa 44/50 lok. 15 (parter)
00-241 Warszawa

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Lekarz rehabilitacji medycznej
                                       dr hab. n. med. Krzysztof Tomaszewski

dr hab. n. med. Krzysztof Tomaszewski

Lekarz rehabilitacji medycznej, Traumatolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

lekarz Jurij Babkin

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta